[]

Muhabbet kuşuyla kaliteli vakit geçirmek

Merhaba, 1,5 yasında bir tane aslan parçası kuşum var. Kendisiyle güzel vakit geçirmek istiyorum. Bir dolu oyuncağı var, konuşabiliyor, benimle bolca kavga edip ısırıyor vs. Kendisi toplarla oynamayı çok seviyor, maç yapıyoruz, muhabbet ediyoruz, öpüşüp koklasiyoruz.

Onunla seveceği, mutlu olacağı zamanlar geçirmek istiyorum. Neler oynayabilirim? Neler öğretebilirim ona? Fikirlerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler

 
camı aç. Biraz dışarda gezsin. Seni seviyorsa geri gelir zaten.


  • adwokat  (08.05.19 13:56:36) 
beraber ballı kraker tırtıklayın, ona parmak kaykaylarından alıp, aksiyon katabilirsiniz.


  • füt  (08.05.19 14:17:12) 
su kanali takip etmeni tavsiye ederim gayet eglenceli seyler var www.youtube.com

oyun alani yapimi: www.youtube.com
su ile oyun: www.youtube.com
  • tahtakafa  (08.05.19 14:34:07) 
@adwokat, ben sevdiğini düşünüyorum =) ya sevmiyorsa?

@füt, ballı kraker onlar için çok zararliymis, biz beraber yemek yiyip, çay ve şu içiyoruz bol bol =) bi de dal daritüketiyoruz tabii aktivitelerimiz arasında. Beyefendinin beş adet parmak kaykayı var birinden sıkılıp diğeriyle oynuyor.
  • =)  (08.05.19 14:34:07) 
www.youtube.com

şu tarz videolar çekebilirsin. kanalın kendisi genel olarak müthiş, ordan fikir alabilirsin.
  • diyarbakir karpuzu  (08.05.19 14:42:20) 
oyun ve benzeri hakkında fikir veremeyeceğim ama hem duyurunuz hemde yanıtlar bana şu kitabı hatırlattı, pek keyifle okumuştum;

nebulakitap.net

Belki ilginizi çeker.
  • Phoebe  (08.05.19 14:52:39) 
Salıncağı yoksa salıncak alabilirsiniz. Rahmetli olan kuşum sallanmayı çok severdi.

Bu arada duyuruyu okurken yüzümde istemsiz bir tebessüm oluştu. Benim kuşla olan güzel anlarım geldi aklıma. Çok şeker geldiniz o yüzden :)
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.05.19 16:17:19) 
@phoebe, kitap için teşekkürler. Denk geldiğimde unutmazsam alıp okuyacağım.

@ınatçı, teşekkür ederiz =) salincaklarida var hatta bir tanesine bayılıyor. Spiral şeklinde uzunca bir salıncak yaptım ona dönüp duruyor =)

Tekken dilediğince vakit gecirebiliyor, odada dolu oyuncagi var. Ben ikimizin birlikte neler yapabileceğimizi öğrenmek istiyorum. Hangi oyunları oynasam onunla?
  • =)  (08.05.19 17:32:55) 
Benim herhangi bir önerim yok. Çok tatlı bir duyuru ve hatta duygulandım. Nice güzel yıllar geçirin.


  • reyals  (08.05.19 19:06:56) 
Ortaya bayağı neşeli bir sahnenin çıktığından eminim. Ben iki elimin işaret parmaklarını yan yana tutup merdiven gibi yapıyordum, çıkmaya çalışıyordu. Sonra t-shirtin altından sokuyorduk, o da koynumuzdan yukarı doğru tırmanıp üstten çıkıyordu. Tabi biz de izliyorduk o tırmanırken. Sonra aynanın karşısına götürüp kendisini başka bir kuş zannedip aynadaki kendisiyle oynamasını izlerdim.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.05.19 20:49:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.