[]

Tim Maslak Otopark

Merhaba,

Bu akşam saat 21.00deki gösteri için gideceğim. Malum ramazan, iftar programı vb. gecikmek istemiyorum.

Arabayla gidersem mekanın otoparkı var mı? Varsa ücretli mi?

Yakınlarda park edebileceğim başka bir yer var mı?

Şimdiden teşekkürler.

 
hemen karşılarında hayvani bir otopark var. Herkes de arabasını oraya duruyor zaten. fiyatı 15 tl gibi bişey olması lazım.

Ya da para vermek istemiyorsan yolun kenarına falan yer bulursan durabilirsin.

bit.do
  • nuevo  (07.05.19 14:36:45 ~ 14:37:37) 
Sorun yaşamazsın zamanında gidersen, diyelim ki yaşadın, hemen maslak acıbadem in arka tarafına dolaşıp arabanı park et ve Tim'e yürü.


  • blackidom  (07.05.19 15:32:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.