[]

Londra'da Game of Thrones yayınlayan pub

20 Mayıs, yani Game of Thrones'un büyük finalini izleyebileceğimiz tarihte Londra'da olacağım. Arada Youtube'da Instagram'da denk geliyorum, publarda barlarda büyk ekranda Game of Thrones yayınlanıyordu. Acaba bunu Londra'da yapan bir mekan var mıdır bildiğiniz?
 
Camberwell'de bir tane görmüştüm ama küçük bir yer.

Şöyle bir haber yapmışlar. www.standard.co.uk
  • kaset  (07.05.19 12:27:54) 
The White Moustache. Euston
ben gecen sene gittim burada, pek keyifli olmuyor asiri gurultu ve insanlarin homurtusundan dolayi

  • try again fail again fail better  (07.05.19 12:47:55 ~ 12:49:37) 
hmm. baktığım bulduğum yerlerin hemen hepsinde sesten şikayet etmiş herkes, uğultu falan da cabası. ben devrilip otelde izlerim en iyisi.


  • dream game for may  (07.05.19 16:17:39) 
ingiltere bu tip seyleri izlemek icin son yer olabilir, 2 sarhos gelir herseyin icine eder. cok sikiliyorsan gel bizde izle :)


  • try again fail again fail better  (07.05.19 17:48:07) 
evet o da var aklımda ya bağıra çağıra maç izler gibi izleyen tipler olacak olması da cidden endişelendiriyor, hatta tamamen vazgeçtim. :)

otele sordum sky tv var mı diye eğer yoksa peyniri şarabı kapıp geliyorum @try again fail again fail better. :))
  • dream game for may  (08.05.19 10:57:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.