[]

kedi ve bez dolap

olur mu? çabucak yırtılır mı yoksa? (bir değil iki kedim var ve makul miktarda yaramaz ikisi de)
 
benim bildigim kediler kendi ozellikleriyle geliyor, kimisi sonradan ogreniyor ama pek cogu ogrenmiyor. dolayisiyla halihazirda kediniz bir yerleri tirmaliyorsa surekli bence evet cabuk yirtilir ama yok tirmalamiyor ya da tirmalamamayi ogreniyorsa hicbir sey olmaz. yepisyeni koltuklarla yasayip giden kedi sahibi tanidiklarim var.


  • songforsomeone  (07.05.19 02:27:04) 
Tırmalama tahtası kullanıyorsan yırtmaz bence yine de kedidir bu, garantisi olmaz


  • cemallamec  (07.05.19 09:03:54) 
bez dolabin bezine cok fena tuy yapisir. yirtma konusu sans bence de.


  • jimicik  (07.05.19 10:13:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.