[]

Klipten yola çıkarak şarkı bulma

Geçen Alen Islamovic konseri öncesinde çalan şarkılar arasında birini bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz? Ekranda gösterilen klibi şuydu: Çikolata renkli bir ablamız var, bonus saçlı. Yanılmıyorsam saç rengi açık kahve tonlarında. Esas adam da şarkıyı söyleyen eleman, bir mekanda söylüyor şarkıyı. Sonlara doğru bonus saçlı kızla şarkıyı söyleyen kişi dışarda birbirlerine sarılıyorlar. Adamın sırtı duvara dayalı. Grubun adında "Brothers" var galiba. Solistin saçları perçemli, sakalsız biraz emomsu tipli. Şarkı ingilizce.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.