[]

Oyna Kazan Discord Grubu

Daha önce kalabalık gruplarda yarışmış kişiler olarak sıfırdan dinamik ve verimlilik esaslı yeni bir grup kuruyoruz.

Klavyesi hızlı ve google'da arama yapabilecek ya da coğrafya, tarih, matematik, edebiyat veya spor konularında bilgisine güvenen kişileri bekliyoruz. Amacımız, başarı odaklı ama aşırı hırslı ve yıkıcı olmayan; aksine yapıcı ve iyi niyetli katılımcılardan oluşan samimi bir grup kurmak ve yeni şeyler öğrenirken iyi paralar kazanmak.

İlk hedefimiz aylık kişi başı 1000 tl gibi bir tutar kazanıp grup oturdukça bunu artırmak.

katılmak isteyen yeşillendirebilir.

not: bilmeyenler için; oynakazan'da son 400, 100 ve 10'a kalarak tek seferde 35 ila 190 lira arası kazanmak çok mümkün.(ve kazandık) Birinci zaten tek seferde 500-1000tl alıyor.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.