[]

Eski Türk Filmi sorusu

Spoiler içerebilir, filmin son sahnesinden de bahsedeceğim. Muhtemelen 60'lara ait siyah beyaz bir Türk filmi, ünlü oyuncusu yok, Alfred Hitchcock filmlerini andıran sahneleri var, İstanbul'da geçiyor, önce normal aile yaşantısından kesintiler gösteriliyor, işte akşam başka bir aile bu aileye kahve içmeye geliyor vs. filmin konusunu hatırlamadığım için aklımda kalan bu sahneyi yazdım bir de son sahnede kovalama sahnesi var, filmdeki kötü adam (kel ve kiloluca biri) filmdeki baş aktörü kayalık bir yerde kovalıyor, en son adam uyanıyor bunların hepsinin rüya olduğu anlaşılıyor, meğer komşular gittikten sonra adam koltukta uyuya kalmış, film boyunca istanbul sokaklarında (özellikle akşam/gece çekimleri) geçen sahneler de vardı bu tarz deneysel bir gerilim filmi gibi birşeydi. Bu filmi bilen varsa filmin adını yazmasını rica edeceğim.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.