[]

Eski bir dostla karşılaşınca

Yıllardır görmediğin bir arkadaşını görünce çok sevindin mutlu oldun konuşmak istedin falan böyle gözlerin parladı, ayaküstü konuştunuz ama eleman bitse de gidiyim diye bekliyor. Ama eskiden, aynı okulda okurken çok samimiydi iz, arayanda 3-4 yıl girdi, görüşmüyorsunuz hiç. Neyse. Numarasını istedin telefon arabada falan dedi ahah salağa yatacak aklınca. Sonra numaranı ver dedin. Verdi falan ama. Yani işte yoğunum falan iş güç aile falan diyor. Sonra da ayrıldınız. Bi daha aramadın.

Şimdi bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aynı cinsiyettesiniz. İkiniz de erkeksiniz.


 
Valla bu kadar soğuk ve isteksiz birinin ben olsaydım numarasini almazdım. Ha aldiysam bile aramaz sormazdim. Ne mi düşünürdüm?
Imm insanlar değisebiliyor eski samimiyet yoksa birinde sallamazdım ben de artık.

  • Amaranta ursula  (04.05.19 19:37:53) 
boşver.


  • hitsumo  (04.05.19 19:48:24) 
bir şey düşünmüyorum. yıllardır görüşmüyormuşsunuz, niye heyecanlı olmasını bekledin ki? adı üstünde eski dost. ayaküstü naber ne var ne yok diye muhabbet edilir en fazla. aksi olsa zaten hala dost olurdunuz.


  • der meister  (04.05.19 19:50:52) 
olur öyle, hayat bu, insanlar değişiyor, durumlar değişiyor, her şey değişiyor. üzerinde pek düşünmeye gerek yok.


  • rotten head  (04.05.19 19:58:30) 
Yani insan değişiyor. Eskiden samimi olup zevk aldığın insanlar artık ilgini çekmeyebiliyor. Boşver +1


  • neysene  (04.05.19 20:23:49) 
soguk davranmis, eski arkadasliklara yelken acilmis, muhabbeti ilerletmenin anlami yok


  • exlibris  (04.05.19 20:32:42) 
seni artık sevmiyor. görüşmek de istemiyor. gayet net. ben olsam telefonunu almaz linkedin'de bile eklemezdim.
üniversiteden sadece linkedin'de mesajlaştığım çok arkadaşım var hayal kurmaya gerek yok. insan gerçekten arkadaşlarına zaman ayıramayabiliyor.

  • ozdek  (04.05.19 20:35:38) 
Herkes aramayan kişinin sen olduğunu düşünmüş, ama içimden bir ses bu olaydaki aranmayan taraf sensin diyor. Eğer öyleyse arkadaşının seni geri aramama sebebi burada verilen cevaplarla paralel bir düşüncenin sonucudur büyük ihtimalle.


  • mentuhotep  (04.05.19 20:47:44 ~ 20:51:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.