[]

İnstagram

Biraz ilginç bir soru olacak ama,Şimdi konusmak istediğim,meramımı anlatmak istediğim biri var.Kişiye sadece ulaşabileceğim mecra İnstagram.Şimdii ,benim hesabım yok,o kişiye ben hesap açarak atsam,samimiyetsizlik olur mu? Çünkü takip ve takipçim olmayacak,sadece onunla konusmak için hesap açacagım sizce çok mu seviyesiz olur?
 
Asıl hesabınla niye yazmıyorsun da fake hesap kullanıyorsun derim ben olsam ve niyetinin kötü olduğunu düşünürüm.


  • baba553  (04.05.19 19:25:40) 
Kendi adına hesap aç işte. Üç beş tanıdık takip et. İnsan takipçisiz filan boş hesap görünce çekinir. Sonra istek atıp yazarsın. İşin bitince de kapatırsın sosyal medya sevmiyorsan.

Ama feyk meyk hesap açmayın, insanları rahatsız etmeyin.
  • helena  (04.05.19 19:59:54) 
Konusmak istediginiz konuya bagli, profesyonel bir seyse cok sorun olmaz sirf onun icin hesap acmak, acikca soyleyebilirsiniz bile.


  • nerdenbelli  (05.05.19 02:41:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.