how i met your mother izleyenler - izlemeyenlere spoiler içerir -

ted, çocuklarına malum finalinde hiç anlatmıyordu değil mi annelerinin ölümünü?

soruyu anlamadım. annelerinin ölümünü zaten bilmiyor mu çocuklar?

  • elorelia  (04.05.19 13:11:48)
Ölüm sürecini, yaşadıklarını filan hiç anlatmıyor. Sadece “anneniz hastalığında, ki en zor kısmı oydu” diyor (yani öldükten sonra çok zorlanmamış!) ve hastanede ona kitap okurkenki sahnesi görülüyor birkaç saniye hepsi bu.

Hayatımda izlediğim en büyük hayal kırıklığına sahip dizi finaliydi, günlerce sinirden moralim iyi değildi. Bu kadar duygusuzca bir final olmasına halen inanılmıyorum. Dizinin adı Annenizle Nasıl Tanıştım değil, Damızlık Kadınla Nasıl Tanıştım olmalıymış. Yahu 9 sezon boyunca hayatının aşkını bekledik, nihayet gördüğümüzde sevdik de çok tatlı bir karakterdi ama sırf allahın belası itici karakter Robin yüzünden öldürdüler o meleği. Ve öyle bir final yaptılar ki meğer asla anneyi tam sevmemiş, aklında hep Robin varmış evlendikten sonra bile. Aksi halde tekrardan Robin’e giderek anne karakterinin kemiklerini sızlatmazdı.

Sadece o da değil, 1.5-2 sezon boyunca izlediğimiz Barney-Robin düğün hazırlığının ve evliliğini 30 saniyede saçma bir sebeple sırf Robin-Ted ileride birleşsin diye bitirmeleri... Barney’in o kadar karakter gelişiminden sonra tekrar eski haline dönmesi filan... İyi oldu tüm öfkemi döktüm bu fırsatla. :)
  • siyah giyen adam  (04.05.19 13:29:44)
çocuklar biliyor. 6 yıl önce annemiz öldü sen o zamandır robin teyzeye yanıksın diyor.

biz bunu sonda öğrendik değil mi?
  • blue eyes white dragon  (04.05.19 13:30:23)
Çocukların dediği o sahnede öğrendik. O sahnede o cümleyi kullanmak yerine “annem nerede kaldı” deseler ve biraz sonra da Tracy yani anne gelseydi kimse şaşırmazdı. Daha önceki bölümlerde Tracy’nin Ted’e “nasıl bir anne kızının düğününe gitmez” dediği sahnede de Tracy’nin öleceğine dair bir ipucu vardı Ted’in gözü dolduğu için. Ama illa Tracy değil, Ted’in annesi de ölmüş ve kendi kızının düğününe katılamayacak olmuş olabilirdi fakat olmadı.

  • siyah giyen adam  (04.05.19 13:38:01)