[]

Yeni ev İnternet sorunsalı

Yeni bir eve taşındık,henüz altyapı yok,nereye başvuru yapılır? En hızlı nasıl altyapı gelir?
 
türk telekom. ancak oraları ya baya aşındıracaksınız ya da bi tanıdık vasıtasıyla işinizi gördüreceksiniz. hala devlet dairesi mantalitesi mevcut. bir de bazı bölgelere internetin gelmesi gecikebiliyor. bu altyapıyı hızlıca oluşturmak için de bi kaygı duymuyor yetkililer. bölgenizde altyapı var sadece apartmanınızda yoksa o iş daha kolay olur diye düşünüyorum.


  • asilsiz suclama  (04.05.19 02:16:06) 
Türk Telekom İl Müdürlüğü' ne gidin ve başvurunuzu yapın. Ama pek bir şey beklemeyin. Çünkü bu iş TT' nin keyfine kalmış. Bizim de bina da altyapı yok ve bölgeye fiber altyapı döşeniyor. Ancak 10 aydır hâlâ bitiremediler. Twitter' dan Paul Doany' ye mesaj attın belki işe yarar.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (04.05.19 04:32:04) 
Paul yardımcı oluyor evet ama altyapı yoksa çare olamıyor.


  • dropbox  (04.05.19 08:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.