[]

Oyun Ablası Arayışı

çok yakın bir çocukluk arkadaşımın duyurusudur:
6 yaşındaki oğlumuz akşam 16:00 gibi okuldan istanbul göztepe marmaray istasyonuna çok yakın olan evimize dönüyor. onu karşılayacak, 19:00'da akşam yemeği yiyene kadar onunla oynayacak, tercihen okul öncesi öğretmenliği öğrencisi bir oyun ablası arıyoruz. en fazla haftanın 2/3 günü oğlumuza akşam yemeği hazırlamasını rica edebiliriz oyuna ilaveten. eşim/ ben en geç 19:00 gibi evde oluyoruz. kısacası çalışma saatlerine 14:00 - 19:00 arası diyebiliriz haftanın 5 günü. ilgilenenler alpa@theblueground.com'a mail atabilir / yeşillendirebilir. 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.