[]

En iyi banka

Şimdi benim istediğim hem yüksek faiz versin hem mobil uygulaması kullanışlı olsun hem de para transferi fatura alışveriş falan kolay olsun. Sıfırdan yeni hesap açıp birikmişimi faize yatıracam ama işte dolar al sat vs. İşlemleri cepten kolaylıkla yapabileyim. Makası da güzel olsun. Buyurun teşekkürler.
 
Maalesef öyle bir banka yok :( Bulursanız bana da söyleyin oraya geçeyim. Ben şu an Enpara'dayım.


  • hitokiri kenshin  (01.05.19 19:55:18) 
Cepteteb.

Uygulamasındaki TEB FX hizmetinde makas çok dar.

Faizleri en yüksek veren bankalardan biri.
  • efreet sultan  (01.05.19 19:55:55) 
en yüksek faiz dersen burgan
en az makas dersen tfx target (türkiye finans)
ikisinin ortası dersen de ing bank
  • duyurunun bug'ı  (02.05.19 01:07:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.