game of thrones s08e03 hakkında(spoilerlı)

selam essoslular.

şimdi şöyle bir sorum olacak, bölüm karanlıktı malum. olabildiğince parlak bir şekilde izledim ama benim çözemediğim birkaç şey var ve aklımdaki en cevapsız soruyu size soracağım, belki yakalayan olmuştur.

winterfell mahzeninde canlanan starklar kimlerdi? maester luwin'i gözümüze soktular resmen, yani duruşu da tıpkı luwin gibiydi ama eski maesterlardan biri de olabilir pek tabii. onun dışında diğer wight starklar kimlerdi?

aralarında ned stark olmadığı kesin. başsız.

hadi bi muhabbet edelim öyle kafamıza göre.

Orada starklar mı canlandı yaw. Ben dışardan giren wightlar sanıyordum onları. Vay arkadaş.

  • Arthur Dayne  (01.05.19 16:41:15)
onları tanımak imkansız, mumyalanmış adamları nasıl tanıyacaz? ama bende şeye takıldım kadınlardan biri ayağından sürükleniyordu sonlarda mahzende sam'in karısı mıydı çözemedim. gayet net bir sahneydi ama çözemedim

  • avatar is back  (01.05.19 17:00:10)
Ben de dışarıdaki wightlardan sandım. Zaten karanlıktı, bir şey göremedik ama mahzendeki ölüler miydi ki onlar o_O

  • cemallamec  (01.05.19 17:58:17)
o master luwin'e benzeyen herifi ben de gördüm ama o olması saçma çünkü hem orası starkların aile mezarlığı (master luwin stark değil winterfell'in baş üstadı sadece) hem de herif boltonların elinde gölün kenarında öldü o işkenceci manyakların herifi özel bi mezara defnediceğini sanmıyorum.

dirilen stark var mıydı ben sanmıyorum öyle bi durum olsa onun üstünde dururlardı bence. var mı yok şu muydu bu muydu diye tartışmazdık o durumda diye düşünüyorum. dışardan giren wightlardı muhtemelen.
  • semaforo de medianoche  (01.05.19 20:00:23 ~ 20:03:30)