1 tane ölü piksel olan LED TV'yi kullanmalı mı iade mi etmeli?

Aşağıdaki linkte fotoğrafını verdim. Sağ altta gözüküyor. Beyaz renkli ölü piksel mevcut. TV yayını falan izlerken belli olmuyor ama 16:9 filmler izlerken altta çok hafif gözüküyor. 55 inç LED TV'de sizce böyle kullanılır mı iade de mi edeyim? TV'yi uygun fiyata almıştım iade edersem bir daha almam gibi.

eksiup.com

Beni rahatsız ederdi

  • lesemajeste  (30.04.19 21:08:32)
çok rahatsız edici.

  • sutlu nescafe  (30.04.19 21:13:35)
Rahatsız eder, servise paketle, iade et filan.

  • cemallamec  (30.04.19 21:21:39)
Beni rahatsız etmezdi sanırım ya. Film izlerken o civarda altyazı oluyo zaten genelde, onun dışında merkezi bi nokta da değil sağ alt köşe çok baktığın bi alan değil gibi.

  • nundu  (30.04.19 22:00:21)
hocam bu televizyondaki tek problem olu piksel degil, stage light effect de var bunda. kenarlardan o isik sizmalarinin olmamasi lazim. edebiliyorsaniz iade edin

  • bollocks44  (30.04.19 22:15:01)
markası nedir?

  • tabudeviren  (30.04.19 22:37:42)
Tv lerde 2 3 olu piksele kadar iade edilemiyor olayi vardi

  • habula  (30.04.19 22:40:04)
iade @

  • avatar is back  (30.04.19 22:40:30)
teşhir ürünü falan mıydı?

  • sutlu nescafe  (30.04.19 22:57:13)
Iade yerine degisim olmuyor mu?

  • kuehles blondes  (01.05.19 01:08:27)
değişim talep et. benim başıma geldi. geçenlerde metrodan fivo diye saçma sapan bir tv aldım ucuza. ölü piksel çıktı. değişim talep ettim, yeni gelende de çıktı. para iadesi aldım sonra.

bilmem kaç piksele kadarsa filan diyen olursa inanma sakın. bastır. tek piksel de olsa ürün kusurlu. örnek tüketici mahkeme kararları var. ölü piksel çoğalabilen bir şey. kesin değiştir.
  • adivar  (01.05.19 08:38:10)
@sutlu nescafe

teşhir değil. netten sıfır aldım.

@kuehles blondes

bu değişim ürünüydü zaten. daha önce de aldım onda ışık sızması vardı. onu gönderdim bu geldi bunda da ölü piksel çıktı. almak göndermek çok yorucu bir süreç kargo açısından falan.
  • mr.goodcat  (01.05.19 09:44:59)
Belli olmuyor diyorsun. Kullanmak gerektigi taraftariyim. O televizyonu herkes iade ederse ziyan olacak. Yazik. İsraf. Yok cok gozume batiyor, sinirimi ziplatiyor diyorsan iade et. Paranla rezil olmus gibi hissetmeni de istemeyiz.

  • arjuna one  (01.05.19 20:20:27)