[]

taksim'de kareoke

merhaba arkadaşlar
iş arkadaşlarımla 20 kişi taksim'de kareoke yapmak istiyoruz.
sözlükten Aura Pera Karaoke & Bar buldum . daha önce giden var mıdır ? güzel bir yer mi ?
temiz ve nezih bir yer olması tercihimiz . daha önce gittiğiniz memnun kaldığınız nereyi önerirsiniz ?

ayrı vip odası olan bir yer olursa süper olur

 
Kendim yanıt yazayım ,aura pera kareoke ‘ye gittik toplam 15 kişiydik ve çok beğendik.
Ses kalitesi çok iyi , Ayşe hanım çok ilgili ve tatlı bir bayan kendimizi evimizde hissettik minik bir balkonu olan 2. Kat bize verildi . Çok eğlendik müzik listeleri yeterliydi . Tekrar program yapacağız.

  • devilone  (05.05.19 23:48:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.