siğilimi okur musunuz?

10 kişi uzaktan uzaktan okuyup üflese kurtulurum bence.
Şaka bi yana, kriyo yaptırmıştım. fakat kriyo sonrası bakımını düzgün yapamadığımdan mıdır, siğiller geçmedi (2 adet). aynı doktor duoderm de vermişti hep yarım yamalak kullandım. bu sıralar daha özenli kullanıyorum, her akşam sürüp kuruduktan sonra yara bandıyla kapatıyorum. şu an baya oyuk ve kırmızı deri görünüyor. ama emin olamıyorum geçti mi geçmedi mi. 2-3 tane de nasırım var duoderm kullandığım (hepsi de aynı ayakta lanet). ara vermeli miyim yoksa derinin kırmızılığına ve acıya aldırmadan devam mı edeyim duoderme?

koca karı ilacı deyip geçmiştim ama bende işe yaradı tavsiye ederim.
incir sütü sür. inciri kopardığın daldan çıkan beyaz süt.

  • rentts  (28.04.19 11:28:54)
@rentts keşke bulsam da sürsem. yurtdışındayım, burada incir ağacı bulmak pek kolay değil.

  • kozmosta bir nokta  (28.04.19 11:30:12)
Orada aktar gibi yerler yok mu acaba? Ya da incir sütünü internetten sipariş edeceğiniz bir yer yok mu?

  • nihayet  (28.04.19 13:54:35)
siğil hemen geçmeyebilir. kriyo tekrar yapılabilir. hekiminizle görüşün.

  • master of ceremonies  (28.04.19 14:30:45)
Çocukken 10 dan fazla siğil vardı elimde. Normalde böyle şeylere inanmam ama annem tekkeye gidip dal kırdı ve ondan sonra bir tane bile kalmadı ve çıkmadı hiç. Yurt dışında olduğunuz için bilemiycem.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.04.19 16:07:26)