90'lardan bir klip

Bir arkadaşımla 90'lı yıllardan bir klip hatırladık ama ne şarkıyı, ne de şarkıcının adını hatırlıyoruz. Şarkıcı ablamız kızılderili gibi, zenci gibi, büyük olasılıkla melez bir ablamızdı. Klip şelaleli bir ortamda geçiyordu. Şarkı biraz etnik sosluydu. Nedense şarkıcının adı "Asia" gibi bir şeymiş geldi bana ama böyle biri yok tabii. Yine de bir soyadı olmadığından emin gibiyim. Sadece bu iki somut veriden bu klibi hatırlayan var mıdır?

melis sokmen kliplerini bir aratin bakalim

  • exlibris  (28.04.19 07:50:25)
Yabancı mı bu klip? Eğer yabancı ise kızılderili ve zenci ise titiyo var belki o dur.

  • komando kani var bende  (28.04.19 10:13:14)
Benim de aklıma ilk Melis Sökmen geldi ama Asya diye bir şarkıcı da var zaten. Eğer bu ikisinden biri ise Youtube araması işinizi çözer. Harırladığım şelaleli tek klip ise Göksel'in uzun uzun yollar şarkısının klibi.

  • nihayet  (28.04.19 13:47:25)
Yabancı bir şarkıcıydı, eklemeyi unutmuşum. Aslında iyi ki de unutmuşum, "bir Melis Sökmen vardı ya, ne oldu ona" diye güzel bir nostalji kuşağı yapıyorum şu anda :)

90'lar şarkıcılarından tip olarak Anggun kafamdaki klibe uyuyor ama klibi arayışım devam ediyor.
  • wish i could find a way to disappear  (28.04.19 14:32:42)