Animasyon filmlerini sever misiniz?

Mesela oturup Toy Story izler misiniz zevk alarak?

Wall-E bir çocuk filmi midir? kısacası, animasyon filmlerinin hedef kitlesi çocuklar mıdır?

(bir animasyon film sevdalısı)

filmine göre değişir hedef kitlesi direkt çocuklar olan animasyonlar da oluyor ama toy story, ice age, inside out, zootopia, wall-e gibi hem çocukları yetişkinleri hedef alan animasyonlar da oluyor hatta direkt yetişkinleri hedef alan animasyonlar da var bunları izlemedim ama anomalisa, have a nice day, ruben brandt gibi duyduğum filmler var.

  • semaforo de medianoche  (27.04.19 00:00:13)
Evet ben de çok severim. Çünkü farklı oluyorlar ve normal filmlerin kısıtlamalarından bağımsız oluyorlar. Örneğin Coco şahaneydi. Anime'leri daha çok seviyorum ama. Animasyon filmleri genelde çocuklara yönelik oluyor, animelerin gerçekçi, karanlık tarafı daha çok hoşuma gidiyo.

  • burka  (27.04.19 00:12:06)
Sevmem. Hatta hic izlemedim simdiye kadar. Konusan oyuncaklar ve hayvanlar ilgimi cekmiyor, gercekcilik ve atmosfer ariyorum.

  • eazy  (27.04.19 00:36:10)
Çok severim. Monsters Inc ender ağladığım filmler arasındadır. Boo ile Sully'nin vedasıydı sahne de.

  • ravenclaw  (27.04.19 04:45:24)
Ay bayılırım, ba yı lı rım.
Toy Story'i çok seviyorum. Son filmde bayağı ağladım.
Monster Inc, Inside Out, Up, Ice Age, Shrek, The Lion King favorilerim.
Yalnız sinemada izlemeyi pek sevmiyorum. Akşam seanslarına gitmiyorum pek, gündüz gittiğimde de çok çocuk oluyor ve bi süre sonra sıkılıp salonun içinde bağırmaya ve zıplamaya başlıyorlar..
  • matilda  (27.04.19 11:43:09)