[]

Düğün müziği

Geçen gün sorulmuştu, bir düğün müziği sorusu da ben ekleyeyim.

Giriş veya kokteyl esnasında çalınacak müzikler için çeşitlilik çok fazla ama olay hareketli müziğe geldiğinde tıkanıyorum. Klasik düğün havalarından birkaç parça çalar ama nişanlım da ben de bunun meraklısı değiliz. Ben latin / pop severim, nişanlım trance sever mesela. Gönül ister ki bunları çalalım. Biraz latin, biraz Türkçe pop da çalabilir ama katılanlar yaşlı olacak genellikle. Herkese uyacak müzikler olması lazım.

Klasik düğün şarkılarının hakim olmadığı bir düğün yapabilir miyim? Aklıma balkan müzikleri geliyor. Light in Babylon gibi eğlenceli gruplar da olabilir mesela. Olur mu? Başka ne çalınabilir?

Ya da hareketli şarkıların çok çalınmadığı, pek dans edilemeyen bir düğün olsa garip gelir mi insanlara?

 
biz katılanlara uysun, bildikleri şeyler olsun sıkılmasınlar, biz de ııyyk bu ne biçim müzik demeyelim diye 70-80-90'lar türkçe pop ile balkan müzikleri çaldık.

müzikler çok güzeldi dedi herkes.
  • taurina  (25.04.19 15:35:33) 
eski pop şarkılardan olmaz mı
www.youtube.com

  • elorelia  (25.04.19 15:37:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.