[]

Gün Işığı Alan ODA Aranıyor

Kendim için bir oda arıyorum. Sevgili Mod'lar: Bir süre üstte durursa harika olur!
Yeldeğirmenleri, Levent, Moda ya da Cihangir semtlerinden birinde uygun odası olan, ev arkadaşı arayan 3-6 ila 12 ay kalabileceğim bir oda arıyorum. Evde en önemli nokta odalar gün ışığı almalı, ağaç filan görüyorsa mükemmel olur ve sakin bir muhitte bulunmalı. Ankara'dan geleceğim ve reklam sektöründe işe başlayacağım. Daha önce 8 sene İstanbul'da yaşadım. Bu koşullarda olması halinde koşa koşa ev arkadaşınız olmak isterim. Max verebileceğim kira 1200-1400 TL arası kira ve faturalar dahilli.

*Üniversiteyi İstanbul'da okudum, orada çalıştım ve hep Beşiktaş'ta yaşadım. Şimdi kafam o muhiti götürmüyor :) Bu sebeple yukarıdaki semtler ile ilgileniyorum.

Aranan Özellikler;
- Sigara içmese şahane olur ya da bu konuda hassas olması da yeterli
- Kadın ya da erkek olabilir (ben e29)
- Temiz, düzenli
- Çalışan
- Evi ışık alan, sessiz bir muhitte olan

ilgili kişilerle detayları konuşabiliriz.

536*yedi*altı*altı*9613
hsmbnl@gmail.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.