kaybolan kedi nereye gitmiş olabilir?

2 gün önce sabah saatlerinde kedim kayboldu. evimiz 1. katta, pencereden düşmüş olmalı. 2 gündür bakmadığımız yer girmediğimiz garaj kalmadı, dün gece dışarıda sabahladım ama hiçbir yerde yok. 8 yaşında olan kedim bugüne kadar 5 dakika dahi dışarıda kalmadı, yani dışarıyı tanımıyor. yabancılara karşı fazlasıyla asabi, yani bir başkasının eve almış olmasına ihtimal vermiyorum.

başına gelenler illa ki vardır, nereye gitmiş olabilir? bulmak için nasıl bir yol izleyebilirim? şimdiden teşekkürler.

Fazla uzaklaşmadan evin yakınında bir yerlere saklanır diyorlar ama iki gün geçmiş. Erkek miydi? Erkekler iş güdüsel olarak eş aradıkları için kaybolduğu yerden uzaklaşma potansiyelleri daha yüksek olurmuş.

  • zombi  (19.04.19 17:23:33)
Geçen benim de kedim kaçtı. Korkak bir kedi, kimsenin evine girmez dedim ama komşudaymış.

Mahalledeki çocuklara sordum, hepsi gördük şu tarafa gitti, bu tarafa dedi. Onların söyledikleri doğrultuda hareket ettim ama bulamadım. Kedim bu arada cins kedi, sokak kedisine benzese çocuklar benzetti diyeceğim ama hayal gücü yüksek çocukların. Çocuklara sormayın faydası olabilir (en çok sokakta onlar oynuyor) ama yanıltıcı da olabilir.

Hemen renkli birkaç çıktı alıp birkaç yere yapıştırın fotoları. İletişim bilginizle birlikte.

Kapıya yemini kumunu vs koyun.

Umarım gelir. Bence geri gelme ihtimali yüksek.
  • beni sen öldürme  (19.04.19 17:24:27)
belediye görevlileri ve çöp kamyonlarına sorun herhangi bir kaza ihtimaline karşı
çocuklar oyun oynarken görebilirler.
yakında besleme yapanlara sorun.
ilan asın.
haysev kayıp gibi facebook gruplarına ilan koyun. şimdi bi tek o aklıma geldi de var başka da.
  • not dark yet  (19.04.19 17:44:55)
Kumunu sokağa bir yere yanında notla yerleştirirseniz kokusunu oldukça uzaktan alabilir. O da sizi arıyor olsa gerek, bolca oynadığı oyuncakları belirli yerlere bırakmanız da fayda eder.

  • Etanglement  (19.04.19 21:00:48)
geçen ay benim 4 yaşındaki kedim de kayboldu, tam 21 gün bulamadık. sonunda üst sokakta saklandığı ortaya çıktı ancak artık sokağa alışmış kendisini yakalayamıyoruz. sizinki de evden bunalıp kaçmış olabilir, şu an bir yerlerde saklanıyordur çok yüksek bir ihtimalle.

  • makarnavodka  (19.04.19 21:37:54)
Manita yapmıştır dönebilir

  • photo85  (20.04.19 00:54:01)