[]

Sosyal medya-rahatsız edilme

Merhabalar
Uzun zamandır sosyal medya hesabım üzerinden sahte olduğu bariz hesaplardan istek geliyor.Başlarda takipçi toplamaya çalışan hesaplardır dedim ve önemsemedim fakat son aylarda ciddi şekilde rahatsız ediliyorum.Bugün yine saçma sapan bir mesaj aldım,hesabı engelledim fakat artık bunu yapan kişinin aynı kişi olduğundan ve ruh sağlığının iyi olmadığından eminim.

Bu durumda ne yapılabilir?bu kişiyi bulma şansım yok herhalde değil mi?

 
er kişisi olmama rağmen bana bile geliyor böyle bir şey, önü alınmıyor. çoğu ciddi bile değil emin ol. erişim kolay olunca sallıyorlar sosyal medyadan.

bulmanın yolu yok, çare hesap kapatmak. çevremde ki kız arkadaşlarımın çoğu artık kullanmıyor bile, bi yerden sonra bunalıyor millette.
  • avatar is back  (17.04.19 23:28:28) 
savcılığa vercem yaz korkup kaçıyorlar.


  • lata  (18.04.19 08:21:02) 
Sözlükteki gibi sadece arkadaşlarım mesaj atabilsin diye bişii yok mu.


  • onemoremile  (18.04.19 08:27:44) 
@onemoremile bildiğim kadarıyla yok.zaten mesajlar bana direkt gelemiyor "istek" şeklinde geliyor,ben geri çeviriyorum.


  • Frances  (18.04.19 08:34:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.