[]

Yavrusu olan annenin yerinin taşınması gerek

Selam ahali,

yaşadığım sitede hayvan düşmanlıkları var zehirlenme vakaları oluyor. kamera olmayan tek yer garaj. Dışarıda bir tane yeni doğum yapmış anne kedimiz vardı, rüzgardan dolayı kedi evi uçunca yavrusunu oradan garaja taşıdı. e malum garaj da bizim kör noktamız. bunu dışarıda yeni bi kedi evine taşımak istiyoruz. ama kedi çok saldırgan, yemek vereceğinizi bilse bile hep bi tedirgin, hep bi tetikte. biz bu hayvanı dışarıya nasıl taşırız? yuvasını bozarsak komple bu diyarlardan sikerim yapacağınız işi diyip göç de edebilir diye korkuyoruz. tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim çok.

teşekkürler

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.