[]

Hayvanların yemek yemesini seyretmekten büyük keyif almak

Gerek evdeki kediyi, gerekse sokakta mama verdiğim kedi köpekleri yemek yerken izlemekten büyük zevk alıyorum. Tanrı sendromu gibi bir şey var mı bilmiyorum ama aklıma böyle bir şey geliyor. Bilinç altımda böyle bir şey vardır belki. Bilinç düzeyinde yok ama.

Bir canlının hayatına devam etmesine yardımcı olmaktan kaynaklanan bir mutluluk mu yoksa daha kötü bir motivasyonla mı hareket ediyorum bilmiyorum. Olaya karamsar ya da eleştirel açıdan yaklaşıyorum bu arada. En kötü ihtimalleri düşünerek konuşuyorum yani. Belki de çok masumane bir motivasyonla seyrediyorum hayvanları bilemiyorum.


Derdini öpeyim deneyiniz lütfen :)

 
Benim de hoşuma gidiyo.


 • (s)AINT  (16.04.19 20:33:26) 
ben de severim
www.youtube.com

 • exlibris  (16.04.19 20:38:39) 
Ben de seviyorum. Özellikler tavuk kanadı budu verdiigm aç kedilerin ses çıkararak yemesi büyük mutlu ediyor beni.


 • gameofannen  (16.04.19 20:42:10) 
Ben de severim. Özellikle koyun/kuzu/ineklerin egilip yemi agizlarina aldiktan sonra çiğnerken kafalarini hafif kaldirip karşıya sağa sola bön bön bakmalari cok tatli cidden.


 • Amaranta ursula  (16.04.19 20:46:19) 
kediye ıslak mama verince özellikle oturup izliyorum bitirene kadar. çok heyecanlı yiyo


 • spirit crusher  (16.04.19 21:19:30) 
Benim de hoşuma gidiyor çünkü çok sevimli gözüküyorlar, gerçi hayvanların sevimli gözükmediği zaman çok az zaten :) Yalnızca aşırı aç hayvanlara yemek verilince deli gibi yumulmalarını izlemeyi sevmiyorum, üzülüyorum çok.

Bu ara şu köpeklere değişik yemekler tattırdıkları asmr videolarına baya sardım, çok eğlenceli.
www.youtube.com
 • buff  (16.04.19 22:07:03) 
Benim de hoşuma gidiyor. Ozellikle aç olduklarindaki o telaşlari.


 • japon balığı  (16.04.19 22:07:25) 
 • malheiros  (16.04.19 23:32:19) 
anaç bi içgüdü bence. bende de aynısı oluyor. karınları doyuyor oh aç kalmadılar diye seviniyorum.


 • matilda  (17.04.19 12:50:04) 
 • pilav  (17.04.19 13:03:12) 
@matilda +1, hatta yemeyip kendini sevdirmeye çalıştıkları zaman önce biraz sevip sonra zorla yediriyorum. :D


 • piremses  (17.04.19 13:24:36) 
tanri sendromu ilgincmis, bence literature sokun bunu :) kucukken abim hayvanlarin tanrisi oldugumuzu soylemisti. ondan mi bilmiyorum ama kucukken karincalari beslerdim, sonra kedilere takintim oldu, sonra kuslara kopeklere. simdi balkonuma gelen kuslara hem yem hem su veriyorum. banyo yapmaya bayiliyorlar ve cok komik oluyorlar. tavsiye ederim. ama su her gun camura donuyor. icmeleri icin ayri, banyo icin ayri yapmak lazim.


 • bir varmis bir yokmus  (08.05.19 17:22:52 ~ 17:23:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.