[]

Oyuncu koltuğu

Çalışma koltuğu arayışımda oyuncu koltuklarıyla flörtleşiyorum. Uzun saatler bilgisayar başında oturuyorum; ayaklarımı toplayıp, bağdaş kurup oturmayı da seviyorum. En rahat koltuklar şu müdür koltukları gibi göründü gözüme ama o deri koltuklara ben yazın yapışırım. Oyuncu koltukları da sanki rahat olabilirlermiş gibime geldi. Kullanan ve memnun kalan var mı? Yoksa hiç bulaşma bunlar ergen işi mi dersiniz?

PS: Kolçakları yumuşak modelleri var mıdır bunların? Hep plastik olanlarını gördüm.


 
kolçaklara geçmeli sünger diktirmen 20 liranı almaz. o konuya takılma bence. günde ortalama 12 saat oturduğum koltuk bu ve sırt ağrılarımı direkt aldı: (git: www.ikea.com.tr)


  • bisorumvargaliba  (16.04.19 01:49:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.