[]

sap danışmanı

yeni mezun makine mühendisinden sap danışmanı olur mu ?
 
Yeni mezun dan sonrasini tekrar okumak gerek.


  • baldan kaymak  (16.04.19 01:19:45) 
olabilir tabiki . Makina mühendisi fakat SAP alanında kendini geliştirmiş arkadaşlarım var.


  • mysql34  (16.04.19 01:54:51) 
Sap için az ingilizce bir de öğrenme isteği lazim başka birseye gerek yok


  • seyyar satıcı  (16.04.19 07:41:16) 
Büyük firmaların tamamı SAP'ye geçiş yapmaya başladı. Geleceği var, kaçırma derim.


  • kanlakarisikyagmur  (16.04.19 08:00:14) 
Danışman olabilmek için önünde uzun bir yol var. Bazı öğrenmen gereken çoğunluklu endüstri mühendisliğinde kullanılan terimler var bunun eksikliğini yaşayabilirsin. Onun haricinde yeni mezun olman ağaç yaşken eğileceğinin göstergesi o yüzden ne verilirse onu alacaksın.

Bir de böyle bir iş yapmak istediğine emin misin? Ben de danışman olmayı çok isterdim ama gözüm yemiyor.
  • kablelvuku  (16.04.19 08:52:59) 
ben sap sektöründeyim, net cevap veriyorum olur. ne bölümlerden mezunlar girebiliyor siz nedne giremeyesiniz? ingilizce şart ama. şu anda firmaların yeni mezun programlarına başvurular açık bence deneyin şansınızı.


  • pariste bir sokak kedisi  (16.04.19 15:59:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.