[]

Akbank Axess kart aidatı alıyor mu?

Axess 6 aylık ya da yıllık kart aidatı alıyor mu? Herhangi bir fatura falan bağlamam mümkün değil. Yurtdışı alışverişlerimde kullanmayı düşünüyorum.
 
gold olanına 90 lira veriyoruz yıllık.


  • theseachange  (15.04.19 20:17:15) 
Alıyor, ancak aylık kart limitinize göre 500-1000 TL harcama sözü vermeniz durumunda aidat almayacağını belirtiyor.

Yasa gereği tüm bankalar , mevcut kredi kartları dışında banka adına bir tane de aidatsız kart seçeneği sunmak zorunda. Akbank için "FREE Kredi kartı" mevcut.

telefon görüşmenizde bankanızdan kredi kartı hakkım var ise bunu aidatsız olan free kredi kartından yana kullanmak istiyorum diyebilirsiniz. özellikleri bildiğim kadarıyla aynı olması gerekiyor
  • janavarorion  (15.04.19 20:19:01) 
Teşekkür ederim.


  • kitap gibi sessiz  (15.04.19 20:32:31) 
Alıyor


  • bisorumolacaktı  (15.04.19 21:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.