[]

istanbul içi hızlı kargo

hangisini tavsiye edersiniz? dosya göndereceğim, en geç sonraki gün ulaşması lazım.
 
Aynı gün için kurye.
İstanbul içi tüm kargolar ertesi gün ulaştırır.

  • cakabo  (15.04.19 15:44:46) 
şehir içi tüm kargolar en geç ertesi gün ulaştırır zaten. çok ekstrem bi durum olması lazım ulaşmaması için. garanti olsun diyorsanız aras günaydın kargo bakabilirsiniz.


  • elorelia  (15.04.19 16:08:53) 
yüksek lisans başvurusu için dosya göndereceğim, o yüzden kesin olsun istiyorum. teşekkürler.


  • ted  (15.04.19 16:49:39) 
En iyisi moto kurye


  • oscar  (16.04.19 07:17:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.