[]

Lyrica kullanimi deneyimleriniz

Bu ilac agri kesici mi yoksa tedavi mi ediyor?
Annemin siddetli kalca, bacak ve ayak arasinda gidip gelen agrilari icin dr bu ilaci verdi. Her aksam 1 tane alacak.

Internette fazlaca yan etkisi oldugu yaziyor. Ekstra dikkat edilmeai gereken bir sey var mi? Icenler bilir.

Emg ve mr cekildi. Persembe sonuc göstericez. Fibromiyaljiye benzemiyor ama yinede deneyeim dedi. Ayrica persembe gunu icin agri doktorundan randevu aldik. Fizik tedavi gordu ama sonuc alamadi.

 
Annem kullanmıştı. Kemik ağrılarını geçirmişti. Ancak yan etkileri nedeniyle sürekli sersem gibiyim derdi. Gün içinde uyuyakalırdı. Psikolojisi yerlerdeydi. Bir gün pat diye kesti ilacı. Hayata döndü. Ağrıları başladı ama yine de kullanmaz. Bu ilaca uyuşturucu gözüyle bakıyor.


  • rakidabalikolsa  (15.04.19 14:30:29) 
"Kesinlikle alkol ile kullanılmaması gereken bir ilaç."
Boyun fıtığı başlangıcım için doktor vermişti, 6 ay kullanmam gerektiğini söyledi 2 gün kullandım bıraktım. Fizik tedavi ile idare ediyorum.

  • kanlakarisikyagmur  (15.04.19 15:25:13 ~ 16:45:23) 
Uzun süre kullandım ayak ağrısı nedenyile...İlerleyen zamanda çok yüksek dozlarda da kullandım.Ağrı kesici....tedavi edici bi yanı yok.Belli süre sonra ağtı da kesmiyor.Sersemlik,sürekli uyku hali ,dikkat dağınıklıpı, unutkanlık yaptı bende.Yanına antidepresan da verdiler tedbiren.1 yıl sonra işe yaramamaya başladı bıraktım.
Not:Yaş 38

  • arenas  (15.04.19 17:01:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.