[]

2.elde Audi mi, Renault grubumu daha çok değer kaybeder ?

Soru başlıkta gencolar.
 
2 marka farklı kulvarda. audi preminyum araç grubuna yakın renault orta segmente yakın. araç 0 sa audi daha çok değer kaybeder. ancak araç 3 5 yaşında kazasızsa reno daha fazla kaybeder. preminyum grupta değer kazanma ve kaybetme daha yüksek farklarda olur.


  • mikahakkinen  (15.04.19 14:37:33) 
2.el alacaksanız fark etmez. 0 alacaksanız audi üzer.


  • bahoho  (15.04.19 15:22:09) 
aslinda markadan cok fiyat bandi daha etkili deger dususunde. bazi kritik noktalardan dusmuyor fiyatlar. mesela 60bindeki araba dusmuyor yani hep 60bin. ama 100binde tutunamiyor dusuyor 85e


  • mayonez  (15.04.19 15:35:28) 
audi


  • nodrama  (15.04.19 16:46:23) 
Mayonez+1 birde Renault da şöyle bi problem var adam rent şirketi alıyor toplu belli km ye gelince satıyor toplu. Yani bir yerde piyasayı belirliyor toplu alıncada zaten teşvik mesvik indirimli alıyor.


  • Topalordek  (15.04.19 18:38:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.