[]

Yaklaşık kaç promil yapar?

2 vodka enerji
3 50cl bira
2 cuba libre


 
bunu biz böyle bilemeyiz çünkü senin kanına ne kadar hızlı karışacağını, kanında kaç saat duracağını, metabolizma hızını yani şu anki aktiviteni falan bilmediğimiz için hiç bişey diyemeyiz.

kaldı ki kilo olayı da var.
  • killerbee  (14.04.19 22:58:51) 
Araba kullanma 100 promili geçer. Sırf ehliyet gitmez hapis cezası da yersin.


  • mabesa  (14.04.19 23:40:27) 
bunlari alkollu araba kullanmak icin sorduysan sen cok kotu bir insansin demektir. kendi canin umrunda degil peki ya digerleri? kaza yapip bircok insanin olumune sebep olabilirsin.


  • batlegolas  (15.04.19 03:07:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.