[]

pazar pazar evdeyken ne izlesem

sb.


paha piçilemez pazar keyfini katlayacak film, yabancı dizi vs. vs.

 
Bunla alakali bi duyuru buldum.
www.eksiduyuru.com

Aaa duyuru sahibi de senmissin.
  • kuehles blondes  (14.04.19 16:38:02) 
after life dizi.


  • scudman1  (14.04.19 16:38:19) 
fb gs derbisi
game of thrones eski bölümler
game of thrones yeni bölümler
game of thrones teori videoları
  • avatar is back  (14.04.19 16:40:45) 
fargo izle dizi olanı.


  • tabii lan manyak mısın  (14.04.19 20:56:48) 
Billions, kiling eve, fleabag


  • mischamischa  (15.04.19 01:27:04) 
zaman makinesi 1973 filmi.


  • ceyhan prensi adana  (15.04.19 03:04:53) 
izlemediysen favorim handmaids tale.

ek not: soru sorduğun kişileri mallara eklersen sana cevap veremezler. hele hakaret edip sonra mallar listesine eklemek hiç doğru bir tavır değil.
  • lcha  (16.04.19 15:07:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.