[]

Ayrılıktan sonra hala numarayı silmeyen erkek

daha önce 9363826 kez ayrılıp barıştığım bir adam var. son kavgamız dışında kavga ettiğimiz zamanlarda bile numaramı silmemişti, sadece sonuncusunda engelledi çünkü yalnızca o zaman tamamen kopmuştuk.

geçen hafta engeli kaldırmasını istedim, tekrar konuştuk bilmem ne. başta barışacak gibiydik ama aniden tekrar kavgaya tutuştuk ve o da kaba bir şekilde artık görüşmek istemediğini söyledi. bitirdik öylece. ama bakıyorum, hala kayıtlıyım adamda.

bazı hatalarım vardı, onları telafi edip tekrardan başlamak istiyorum ama gururumdan yazamıyorum da. şimdi umutlanayım mı tekrar barışabileceğimize dair, yoksa silmemesinin bununla alakası yok mu? minik umutçuk sorusu...

 
Bence yok, hiçbir eski sevgilimin numarasını silmedim çünkü silince elime bir şey geçmeyecek. Bence bu kanaldan yürümeyin üzebilir


  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (13.04.19 10:41:52) 
ben de silmiyorum. silince ne değişiyor ki
kızlar böyle şeylere çok anlam yüklüyorlar. umutlanmana gerek yok

  • dafuq  (13.04.19 11:34:25) 
Silmiyor Çünkü ekmeğin nereden çıkacağı belli olmaz :)


  • tabudeviren  (13.04.19 12:25:25) 
Dafuq ve tabu her ikisi de hakli.

Bazen siliyor olmasindan umutlanman bile gerekebilir. Cunki 7 yildir konusmadigim ve dusmanca koptugumuz arkadasimin numarasi halen kayitli rehberimde, gecen farkettim. Cunki umursamiyorum
  • belki lazim olur  (13.04.19 13:01:27) 
nereden anlıyorsunuz silmediğini?


  • geçerkenugradım  (13.04.19 15:37:49) 
Herkese açmıştır belki profil fotosunu, durumunu vs


  • regina phalange  (13.04.19 15:55:12) 
Kontrol ettim başkalarından, herkese açık değil. @regina


  • soyulmus dudak derisi  (13.04.19 16:27:21) 
ben de silmedim, o da benimkini silmedi. ayrılalı 5-6 sene oldu, hayat devam etti.

böyle şeylere anlam yüklemeyin. rehberimde eski sevgilimden öte 3 sene önce yaşadığım muhitteki su tesisatçısının numarası, 5 sene önce çalıştığım yerin servis şoförünün numarası, 4 sene önce iş için gittiğim şehirdeki büfenin numarası fln var. bunlar da mı umutlansın şimdi? olacak iş değil.
  • taurina  (13.04.19 17:08:10) 
silip engellemek çok çocukca bence. bir insan bela olmadıkça ne silerim ne engellerim. belki de benim gibi düşünüyordur.


  • false pretension  (13.04.19 18:56:59) 
Aradığı zaman açmama veya meşgule atma niyetinde olduğum kişilerin numaralarını silmiyorum ben. Silersem herhangi bir numara arıyor deyip boş bulunup açmayayım diye.


  • Mirket  (14.04.19 17:54:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.