[]

GOT izlemedim hiç. mağarama geri döneyim mi?

sb
 
ben diziden çok müziklerini sevdiğim icin izliyorum. her bolum olaylı bitiyo. pek bisi yok bence


  • allanpoe  (12.04.19 20:19:35) 
Spoiler yemeden izleyebilirim diyorsan başla


  • parrot  (12.04.19 20:20:21) 
Hızla geri dön.


  • adwokat  (12.04.19 20:23:48) 
neden dizi izlemiyorsun diye seni yargılayalım? bunun için seni üzmeye değer mi? istemiyorsa güzel canın izlemek, izlemezsin olur biter canım. böyle şeylere takılmayın lütfen. birbirimizi şu kısa dünyada böyle sebeplerle üzmeyelim arkadaşlar.


  • avatar is back  (12.04.19 20:26:42) 
@avatar is back

bence de }{
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (12.04.19 20:28:43) 
Ben de izlemedim.

Hic de onemli degil. Salla.
  • baldan kaymak  (12.04.19 21:29:41) 
Ben de izlemedim hiç. Yaşasın...


  • Seriusestquamcogitas  (12.04.19 23:09:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.