[]

verilik small-36-38 bedenlerde olmak üzere kadın kıyafetleri

Merhabalar. Ihtiyacı olana verilik kıyafetlerimiz var. Pantolonun, T shirt, Sweatshirt, ceket, ayakkabı, bot vs...

Karşı ödemeli olarak Istanbul'dan yollayacağım

Elden teslim mümkün değil. Gerçekten ihtiyacı olana yollamak istiyoruz. Ölücüler yazmasın. Detaylar özelde konuşulur adres, iletişim vs.

 
facebook kullanıyorsan eğer freecycle gibi gruplara girip iki üç fotoyla paylaşım yaparsan bence daha geniş bir kitleye hitap edersin.

buradakiler hep elit, porşlar ferraringler fink atıyor buralarda.
  • killerbee  (12.04.19 17:09:16) 
mesaj attım.


  • snd88  (12.04.19 17:36:58) 
@killerbee yanılıyorsun


  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (12.04.19 17:47:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.