Linkedin' de bağlantılara mesaj atmak etkili mi?

Merhaba arkadaşlar,

İşsiz durumda olduğum için Linkedin' den yana şansımı bir denesem mi diye düşünüyorum. Çünkü diğer yerlerden bir şey çıkmıyor. Şu anda 280 küsür bağlantım var ve içlerinde 4- 5 kişi hariç kimseyi tanımıyorum. Amacım bağlantı kasmaktı.

Burada yine Linkedin' den nasıl iş bulunacağına dair soru sormuştum. Bağlantılara mesaj atmanın etkili bir yöntem olduğunu söylemişti bir arkadaş. Onu denemeyi düşünüyorum. Ama kimseyi de tanımıyorum. Nasıl bir mesaj atmalıyım sizce? Aslında bu mesajı atsam da milletin sallayıp sallamayacağını da bilmiyorum. Bağlantılar içinde İKcılar da var. Benzer şekilde mesaj atıp da olumlu yanıtlar alanlar ve konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

yüzde doksan dokuz nokta dokuzunu tanmadığım binlerce insan var linkedin hesabımda. ekleyeni kabul ediyorum. bana atılan anlamsız mesajlara da cevap vermiyorum.

cvni linkedine yükleyip, seninde dediğin gibi bağlantıların içindeki ikcılara, ilgilenmeniz dileğiyle gibi küçük bir mesaj atman yeterli. cevap gelmedi diye boş yere tekrar mesaj atma ama. aktif kullanırsan linkedin faydalı aslında.
  • scudman1  (11.04.19 22:39:28)