The Walking Dead 9.Sezon 15.Bölüm Sorusu(Spoiler)

15.bölüm hakikaten efsaneydi. Uzun zamandır(gerçekten uzun zaman) beklediğimiz tarzda bir bölüm oldu. Ha dizi çok uzun zamandır çok kötü ilerliyor ve hatta yine çok kötü ve bayat bir bölümle sezon finali yaptı ama olsun. Neyse.

Benim bu bölümde anlamadığım bir şey oldu. Karakterin adını bilmiyorum. Hani sonradan bir grup geldi. İçinde işitme engelli bir kız, siyahi kadın, müzisyen bir adam filan var. Hah işte onlar. Onların içinden 2 kadın bu bölümde öpüştü. Asi gibi gözüken kadın ve diğeri. Bu asi gibi olan kadın 'yol haydutları' ile birlikte farklı yola, diğer kadın da Michonne ve Daryl ile birlikte diğer yola gitti. Normalde diğer tarafın hepsi öldü ama bu 'asi kadın' nasıl oradan kurtularak ayrıldı anlamadım. Bir şey mi kaçırdım da göremedim bilmiyorum.

Asi derken Magna' yı kastediyorsun galiba. Ormanda Otobancı abiler ve D.J. ile karşılaşıyolar ve sonra Hilltop' a ait at arabasının devrildiğini gördükten sonra Yumiko yani onun sevgilisi Magna' ya Hilltop' a gitmesini söylüyor. Yumiko da Carol, Daryl ve Michonne ile kurtulan var mı diye aramaya çıkıyor. Zaten Sıddıq olanları anlattığında onları kurtarmaya gelenlerin Otobancı abiler ve D.J olduğunu görüyoruz. Magna veya Yumiko yoktu içlerinde.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (09.04.19 00:11:14)
Şimdi baktım ve dediğiniz gibi Magna imiş o kişi. Diğeri de Yumiko. Benim karıştırdığım nokta şu ki Magna ormanda Yumiko ile öpüştükten sonra Yumiko, Daryl ve Michonne ile gidiyor. Magna ise otobancıların arkasından gidiyor. Magna otobancıların arkasından gittiği için ben de zannettim ki kurtarmaya gelenlerin arasında Magna da vardı(her ne kadar Sıddıq kurtmaya gelen kişilerin otobancılar olduğunu söylese bile)

Yumiko'nun Magna'ya ''Hilltop'a git'' dediği kısmı kaçırmışım. O zaman bu da demek ki Magna, otobancılarla takılmadan direkt olarak Hilltop'a gidiyor. Şimdi daha anlaşılır oldu benim için.
  • bitchesaintshit  (09.04.19 01:55:09 ~ 01:57:30)
Adamlar film izleyemeden gitti resmen üzüldüm. Bi film uğruna davalarını terkettiler. Allah' ın beyinsiz ergeni bi kız uğruna ölüme giderken bi ton adamı da yanında götürdü resmen.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (09.04.19 02:21:41)
Bu dizi hala devam ediyor mu ya? Ben en son Gleen ve bir adam çöp tenekesinin orda zombi istilasına uğramıştı, işte ondan sonraki 1-2 bölümü izledim sonra artık sıkmaya başladı bıraktım. Devam edilir mi hala bu diziye? Ayrı başlık açmayayım bunun için.

  • matilda  (09.04.19 10:09:12)
@matilda

Devam etmezseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Dizi gerçekten çok kötü ve sıkıcı ilerliyor. Aralara 1-2 güzel bölüm atıp, koca sezonu hiç ediyorlar. Eğer dizi boşluğuna düştüyseniz izlemeye başlayın derim ama diğer türlüsü biraz sıkıcı olabilir.
  • bitchesaintshit  (09.04.19 12:11:37)
@ matilda Sözlük bitti, şimdi de buraya mı dadandınız?

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (11.04.19 02:52:20)