[]

neden polis olmak için 90 ve ustunu seçiyorlar?

88 olsa ne olacak?
 
:) Değişik bir bakış açısı olmuş ama 85'liler 85 olsa ne olacak diye diye gider bu iş. 90 bile fazla gibi geldi bana açıkçası, bu adam 10 sene sonra 40 e hadi koş desen (sigara falanda varsa) benden beter olur.


  • synax  (08.04.19 16:47:15) 
90 dogumlular bile su anda 29 yasinda. Herhangi bir meslege sifirdan baslamak icin yeterince büyük bir yas bu. Cok bile bence.

Not: 90 dogumluyum, bir ayagim cukurda :D
  • chitosan  (08.04.19 17:00:50) 
Üstat bildiğim kadarı ile uzman ve müfettişlik dışı branşlar için kamuda 30 yaş sınırı var işe alım için. Uzman müfettişlik için ise bu sınır 35.


  • chaoslord  (09.04.19 10:19:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.