[]

Diyarbakır Merkezde Kiralık Ev Aranıyor

Herkese merhaba. Yeni atandım ve Diyarbakır merkezde (Ceylan AVM, Bağcılar öncelikli olmak üzere)
- Ana caddeye yakın
- Ara kat (en az 3. kat)
- Doğalgazlı
- Uçuk fiyatlı olmayan ( kiralık daire fiyatlarını aşağı yukarı biliyorum)
- Güvenli bir semtte
Kiralık daire arıyorum. (Ev arkadaşı düşünmüyorum, lütfen sormayın.)
Evli değilim, çok geleni gideni birisi olan birisi de değilim. Sabit birisi olduğumdan en az 4-5 yıl kalabileceğim bir yer olmasını istiyorum.Emlakçıya gideceğim fakat yine de bir umut belki tanıdığı olan v.s çıkar diye burada sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

 
Eğer zamanınız varsa bi ögretmen evinde kalabilirsiniz. Seyrantepe'deki Babil ögretmen evi daha yeni oldugundan gayet temiz diyorlar.

Bu süre zarfında kendin ev aramalısın istediklerini emlakçı tam veremez versede suan emlakcı fiyatları ucuk. Çevreme sordum varsa DM atarım.

Acele etmeyip ararsan bulursun.

Kolay gelsin.
  • security  (08.04.19 10:40:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.