[]

takılarınızı nereden alıyorsunuz?

özellikle kolye bazında soruyorum, online şekilde aldığınız bir site var mı?
 
İnstagram vintage gezegeni


  • ziplayanpilatestopu  (06.04.19 22:43:12) 
@auratolye


  • ziplayanpilatestopu  (06.04.19 22:43:31) 
Cassette


  • bradshaw  (06.04.19 22:49:32) 
Bir ara six'ten alıyordum. Sonra battı mı kapandı mı bayağıdır yerinde yok. Gittiğim tatil beldelerinden alıyorum bir de.


  • ruhen hastayim ben  (06.04.19 23:01:37) 
klaa design.

instagram'da da var, sitesi de var. aratabilirsiniz.
  • avianthem  (06.04.19 23:34:32) 
şu ikisi hariç kolye kullanmıyorum:
s2.eksiup.com
clavicula nox olanı custom made, bulabileceğim bir dizayn değildi zaten. beşiktaş'ta bir gümüşçüye yaptırmıştım. kurukafalı olanın taşlarını da kapalı çarşı'dan alıp dizmiştim.

ilk cevaptaki instagram butiği hoşmuş bu arada. seri üretim şeyleri sevmiyorum.
  • QweAsdZxc  (06.04.19 23:40:10) 
www.instagram.com

reklama girmezse kendi isletmeme goz atmanizi isterim
  • müptezel dostoyevski  (07.04.19 00:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.