[]

30 sonrası radikal kararlarınızı dinlemek isterdim

var mi böyle radikal radikal girişimleriniz, başarı(sızlık)larınız?

teşekkürler


 
piliyi pirtiyi topladim yurt disina tasindim 38 yasinda.Basari yada basarisizlik konusmak icin erken daha.Esim de birkac ay icinde bana katilacak.Ailemiz icin daha radikal bir karar olamazdi sanirim.


  • turkuaz  (05.04.19 21:35:31) 
bazi arkadaslarim kurumsal firmalardaki onemli islerini birakip kendini dine verdi, bazi kapali arkadaslarimda acildi. din konusu netlesiyor sanirim.


  • hopp  (05.04.19 22:56:33) 
Boşandım, ikinci bi evlilik de yaptım.


  • antihero  (05.04.19 23:17:15) 
24 yaşındayken, hiç almanca bilmezken, daha uçağa bile binmemiş, yurtdışına çıkmamışken, 1 sene Berlin'de avrupa gönüllü hizmetine gittim (30 öncesi bu ama olsun bence radikal bi karardı)
30 yaşında istanbula taşındım ankaradan burada iş bulduğum için.
şu an 34 yaşımdayım, 1-2 ay içerisinde yurtdışına taşınıyorum.

şimdiye kadar hiçbirinde başarısız olmadım. umarım yine olmam.
  • interview with the vampire  (08.04.19 09:38:38 ~ 09:48:26) 
yurtdışına taşınıyoruz eşimle önümüzdeki ay, 6 ve 10 senelik görece iyi olan kariyerimizi geride bırakarak. radikal, ama başarılı olmak için daha çok yolumuz var. zira hazır taşınmışken oraları gezelim görelim gönüllü işler yapalım diye kendimize 1 sene kafa izni verdik. sonrasında taşındığımız ülkede yerleşik hayata geçmeye çalışacağız. çocuk yok.


  • taurina  (08.04.19 10:02:05) 
30 yaşında yurt dışında tecrübe kazanayım dedim, yurtdışında yaşarken TR'ye döndükten sonra evleneyim artık dedim. Döndüm evlendim. Her zaman bu kadar tutmaz ama bakıyorum da hayatta gerçekten istediğim şeyler olmuş çok şükür.


  • SiyamkedisiZorro  (08.04.19 10:42:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.