[]

yeni evin iç dekorasyonu vs vs

merhabalar. iyi günler herkese. kırsaldaki 2+1 evin içi henüz yapılmadı. ne yapsam da nereden baksam da (banyo, mutfak, balkon vs) minimal ve şık bir yaklaşımda yapsam?

önerilere açığım. hele bir de içinizde iç mimar varsa:)


 
selamlar, açık mutfak mı kullanmak istiyorsun kapalı mı banyodaki düşüncen nedir biraz anlatırsan yardımcı olurum ya da bi pano yollayabilirim sana :)


  • bubirgüneşvakası  (05.04.19 14:38:20) 
netflix'teki the great interior design challenge'ı izlemeni öneririm.


  • fragile lady  (05.04.19 14:48:24) 
houzz.com

bu siteye bakabilirsiniz.
  • taurina  (05.04.19 18:23:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.