[]

Uçak bileti

Temmuz için İspanya ya uçak bileti bakıyorum, Mayıs ayına göre pahalı çıkıyor. Ama bu farkın, temmuz ile bugün arasında 3 ay olması sebebiyle mi yoksa yaz ayı olması sebebiyle mi olduğunu kestiremedim. Haziran da alsam daha mı ucuz olur, yoksa giderek daha da pahalılaşır mı bu bilet?
 
Giderek pahalılaşır. Tam sezon ortası, okullar kapalı vs vs.


  • whoosie  (05.04.19 12:31:42) 
mayıs ramazan'a denk geldiği için ucuz genelde.


  • contavolta  (05.04.19 13:04:13) 
Temmuz, ağustos tatil dönemi, uçak bileti fiyatları zirve yapar.

Ama otel de ne olacağı belli olmaz, geçen yıl başıma gelen durum: www.eksiduyuru.com
  • speedy  (06.04.19 00:18:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.