[]

avrupa için hangi ulaşım daha ucuz

almanya, amsterdam, paris, isveç, italya ve yunanistan. rota böyle. flixbus mı daha ucuz olur yoksa interrail mi?
daha başka alternatif var mı?
haziran ayı.


 
paris'ten amsterdam'a hizli trenle gitmistim 4 saat. bence araligi uzun olmayan yollar icin tren bileti bakin, uzun yollar icin ucak bileti bakin. bizim bindigimiz hizli tren interrail biletini kapsamiyordu mesela ek bi ucret mi ne odeniyordu. illa bir gezi sistemine dahil olmak zorunda degilsiniz tum biletleri baska firmalardan baska sekillerde alabilirsiniz.


  • mula  (31.03.19 16:09:58) 
İnterrail için yaş ve kaç günlük bilet alacağınızı da bilmek lazım. Değişiyor çünkü fiyatları.
Ayeıca bazı yerlerde trenler için rezervasyon gerekiyor ve ekstra para ödeniyor. Bence bütün yolculukları planlayın, goeuro üzerinden fiyatları kıyaslayın. Uçak, tren ve otobüs fiyatlarını gösteriyor. En hesaplısını böylece görmüş olursunuz. Bir iki tanesini şehir söylemişsiniz, diğerlerini ülke. Almanya'da, İtalya'da kaçar şehre gideceksiniz mesela...

  • senolll  (31.03.19 17:46:50) 
tren biletini önceden alırsan ucuz ama diğer türlü kara ulaşımı en ucuzu. unutmadan oradaki hızlı trenler buradakiler gibi değil yani demek istediğim oradakiler gerçekten hızlı buradakiler gibi yüksek hızlı falan gibi kelime oyunları ile değil gerçekten rayda hızlı. kara yolu ile gideceğin süreyi yarıdan fazla indiriyor.


  • seyduna6687  (31.03.19 17:48:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.