Bunu yapar mıydınız

twitter.com

Kadın erkek fark etmez, futbolcusunuz diyelim ve bu futbolcunun yaptığını yapar mıydınız bu golü atar mıydınız. Kurallara göre gayet geçerli, nizami bu arada. O an o futbolcunun yerinde olsanız siz de böyle avını yakalamış aslan gibi davranır mıydınız?

niye yapmayasın ki? :D

  • isvicre rakisi  (28.03.19 16:11:04)
kalecinin topu topu 2 tane yaptığı iş var onlarda can alıcı. 1-gol yememek için iyi yer tutmak.
2- çevre kontrolü

2. yi yapmadığından gayet nizami bir goldür itiraz da etmemiştir.
  • jamswety  (28.03.19 16:13:28)
atılır. kalecide çevre kontrolü sıfır, futbolcu da bundan yararlanmış. hiçbir takım arkadaşı da arkana bak demiyor, takım halinde mala bağlamışlar sanırım, golü yemeyi hak etmişler.

  • sir gawain  (28.03.19 16:20:19)
ben yapmazdım.

  • taurina  (28.03.19 16:25:57)
@ARKADAŞLAR

Cevapların yarısı soruya cevap değil. Ben daha nasıl sorayım? :) ben burada golü tartışmıyorum. Diyelim ki siz o an orada golü atan futbolcunun yerindesiniz. Kaleciyi o şekilde yakalamışsınız. Bir yandan atıyım bu golü diyorsunuz bir yandan bulunduğunuz ülkede yıllarca konuşulacak bir figür haline geleceksiniz. Evet o milisaniyelerde psikolojik olarak aklınızdan bu da geçer. Hatta o anki maçın skoru da maçın önemi de kararınıza etki eder. 5-0 öndeyken o hareketi yapmazsınız mesela. Neden yapılmasın derseniz, belki 30 yıl boyunca bu sinsi gol ile anılmak istemiyor olabilirsiniz ya d a başka sebepler... Yapardım veya yapmazdım diyerek, isterseniz açıklamanızı da yaparak güncelleyelim cevapları :)
  • etki  (28.03.19 16:27:49 ~ 16:34:34)
Böyle bir sinsilik yapmazdım. Bu yüzden hep kaybediyorum hayatta. :D

  • auroraaurora  (28.03.19 16:37:31)
Bu golu attim diye kotu anilacagimi falan dusunmuyorum. Direkt atardim. Centilmenlige aykiri bir durum yok.

  • stavro  (28.03.19 16:50:47)
atar üstüne de eşşek gibi sevinirdim. forma çıkartmalı falan.

  • cay koy geliyorum  (28.03.19 17:26:03)
dogru veya yanlis, dünya kupasi final maci 90. dakika da olsa ben yapamazdim heralde.

  • pilav  (28.03.19 17:57:52)
alakasız bir şey sorucam peki futbol gurularına.

bu herif topu ayağına aldıktan sonra diğer arkadaşına pas verse ofsayt mıydı?
  • kibritsuyu  (28.03.19 18:18:53)