Note 8 vs s9+

Almanya Mediamarkt‘ta note 8 419€, s9+ 606€.
Trkiye‘de ise note 8 daha pahali. Bu sekilde farkli olmasinin nedeni ne olabilir?

Note 8 ve s9+ arasinda neredeyse 200€ euroluk bir fark var midir? Note 8 iki yillik bir telefon. Tek bildigim bu.

Tesekkurler herkese.

Fiyatlar aynı olsa s9+ alınır da 200 euroluk bir fark yok. İşlemci bir nesil eski onun dışında bariz bir dezavantajı yok note 8'in. 6 ay eski bir telefon s9+'a göre.

  • signore  (27.03.19 15:00:22)
samsung açısından türkiye note serisinde her zaman farklı bir yere sahip. türk pazarında note serisinin diğer modellere oranı diğer ülkelerden daha fazla ve ekstra bir statü simgesi olarak görülüyor. samsung türkiye de bunun ekmeğini yeme peşinde.
yoksa s9+ aynı ekran boyutuna sahip ve yalnızca kalemi yok. ayrıca daha yeni işlemciye ve üstün özelliklere sahip.

ben de note serisi kullanıcısıyım ve fırsatım olduğunda diğer s modellere tercih ederim.
iki telefon arasında 200 euro'luk bir fark var mıdır dersen de, yoktur diyebilirim gönül rahatlığıyla.
  • baharat  (27.03.19 15:32:07)