[]

Max. 60.000 TL'ye kadar hatchback araba önerisi

sebepleriyle yazarsanız sevinirim. teşekkürler.
 
vw polo 1.6 tdi.

az yakar, konforlu, ustası bol. tek kötü yanı eski modellerde dsg şanzıman sıkıntı çıkarabiliyor.
  • false pretension  (26.03.19 22:13:47) 
chevrolet cruze..
cok rasyonel bir tercih degilse de cok guzel, cok şık bir tercih olabilir

  • alttaraf  (26.03.19 22:17:16) 
kia ceed fiyatına göre daha donanımlı daha oturaklı ve daha farklı. bizde araçlar satılmak için alındığından millet gidip vw alır ama.


  • ergenpezeveng  (26.03.19 23:06:00) 
megane 3 kesinlikle.

Sebepleri;
1) Çok çok az yakıyor,
2) Üst paketlerde diğer markaların extra sattıkları donanım standart olarak geliyor,
3) Parçaları ve ustası çok var,
4) İçi ferah, kullanımı rahat, kronik sorunu yok.
  • kraldan cok kralci  (27.03.19 08:41:05) 
o fiyata en yeni ve en piyasası hareketli araba vw polo, daha sonra opel corsa. daha eski modellere kayarsanız alternatif artar.


  • mikahakkinen  (27.03.19 09:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.