Gss borcu e-devlette güncel mi?

En son aya kadar bütün borçları güncel olarak görebiliyor muyuz?
Göremiyorsak internetten bakabileceğimiz bir yer var mı?

e-devlet güncel

  • slava  (20.03.19 18:16:51)
@slava askerden geleli 4-5 ay oldu işsizim. O aylar için borç falan yazmıyor. Sonradan mı eklenir yoksa bug’a mı düştüm bilemedim.

  • neysene  (20.03.19 18:28:11)
bazı dönemler borç eklenmiyor ve sonra toptan ekleniyor veya borç eklenmeyen o dönem borçsuz kalıyor.bu durumda ödenmeyen döneme borç tahkkuk etmemiş görünüyor, sistemde görünmüyor. standart bir durum yok.
ben daha önce ödemiştim en son gördüğüm güncel tutarı. ödeme yaptığım tarih öncesi borç çıkmadı daha sonra.

eğer ödemeyecekseniz hiç ödemeyin bence. çünkü hiç ödeme yapmayıp borcu siline tanıdıklarım da var.
  • slava  (20.03.19 19:09:00)
Aslına bakarsanız ben ödemek istemem fakat vergi dairesi tarafından haczedilen paranın geri ödemesi yapılırken gss parasını kestiler. Son dönem borcum olması gerekirken gözükmüyor ve bu son dönem borç için de geri ödenecek paradan başka kesilmemiş gözüküyor. Bilemedim

  • neysene  (20.03.19 19:35:06)