[]

acil ulaşılması gereken bir kişi var ( deep stalk )

bu kişinin bir butik oteli var.3 yıl önce kapatmış gitmiş.kimse ne olduğunu bilmiyor.ilçedekiler tanımazdık demekte. bu kişinin otelinin arazisi şu an işgal altında.durum komşusu olarak bizide etkilemekte ve bizim şikayetimiz yetmemekteymiş.

bu adami bulmam lazim.

elimde olanlar; adamın ismi soyismi.
otelin kayıtlı olduğu şirket ismi tel.no.
otelin müşteri yorumları vs.
60 yaşlarında olduğu.

adamın hiç bir sosyal platformda hesabı yok.şirketin de.
şirket numarası otelin telefonu.içeride cıngırcıngır calıuyor.

edit1.elime bir şekilde şirkete ait kredi kartı ekstresi geçti.müşteri numarası var.ama sanırım onlarda da kayıtlı olan telefon bendeki numaradaır.

 
polise gidin anlatın durumu. onlar bi şekilde ulaşır sanki.


  • scudman1  (15.03.19 16:54:34) 
şirketin sicil kayıtlarını araştırın. ortakları kimler, diğer ortaklardan ulaşmaya çalışın.


  • delidir yakalayin  (15.03.19 17:07:03) 
@scudman1

6 ay önce polise gidildi, hiçbir sonuç çıkmadı.
  • tiarwain  (15.03.19 17:24:50) 
@delidir yakalayin

kendimce araştırdım.nereye kayıtlı oldugunu sicil numarasınıfilan buldum.ama kayıtlarda hep tek bu adamın ismi var.
  • tiarwain  (15.03.19 17:26:45) 
Sosyal medyada ayni soyismindeki, akraba olabilecek kisilere yazilabilir. Elinizdeki bilgilerle filtre kullanilip bulunan kisi sayisini makul seviyeye cekebilirsiniz.


  • VIPCH  (15.03.19 17:41:15 ~ 17:55:38) 
@VIPCH

Denedim.Adamın soyismi, çok yaygın bir soyismi. Memleketi,olabilecek ilgi alanları ile ilgili filtrelerle yaklaşık 20 kişi ile görüştüm sonuç çıkmadı.
  • tiarwain  (15.03.19 17:57:23) 
Ben bu şekilde tanımadığım birini bulmuştum. Adamın sadece adını soyadını biliyordum ve oturduğu ilçe ve semti. Türk Telekom ttrehberden filtreledim 30 civarı numara çıktı. Aradığım adamlardan birisi babasını taniyormus numarasını verdi. Sonra babasını arayınca çocuk bana ulasti


  • seyyar satıcı  (15.03.19 18:34:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.